חידוש פנסים לרכב בחיפה והקריות
חידוש פנסים לרכב בחיפה והקריות

חידוש פנסים לרכב: חידוש פנסי רכב שדהו בליטוש עדין בחיפה והקריות

האם הפנסים שלך דהויים , עכורים או סתם ניראים רע? האם הם צהובים ונראים ישנים?האם נכשלת בבדיקת הרישוי השנתית בעקבות פנסים דהויים? האם חשבת על להחליף פנסים? הידעת שאפשר לפתור את כל הבעיות הללו ולהביא את הפנסים למראה המיטבי כאילו שהם חדשים?

CMD מבצעת עבודות חידוש פנסי רכב דהויים , עכורים , ישנים וכו' , CMD מבצעת עבודות חידוש פנסי רכב ומעניקה ניתנת אחריות על העבודה!

היתרונות של חידוש פנסי רכב מבית CMD:

  • פנסי רכב מחודשים ישפרו את המראה הרכב ויעלו את ערכו.
  • בטיחות – הביטחון שלך בזמן נהיגה בלילה הוא חשוב מאוד , על משתמשי הדרך להבחין בכל רכב. כאשר פנסייך דהויים האור שמפיקות המנורות בפנסים לא חודרת מספיק את החלק החיצוני של הפנס ויכול לגרום למצב מסוכן בו מישהו לא הבחין בך או שאתה לא הבחנת במשהו בזמן הנסיעה.
  • חידוש הפנסים יעלו משמעותית את הערך של הרכב שלך ויעזרו לך למכור אותו מהר יותר ובסכום שרצית בבוא העת. פנסים דהויים מורידים מערך הרכב ואינם מחמיאים ליופיו.
  • העבודה של CMD תחסוך לך לפחות 1000 שקלים (מחיר של פנסים תחליפים לרכב פשוט) עד 5000 שקלים (מחיר פנסים של רכב יוקרה – לא כולל התקנה)

התקשרו ותחסכו כ80% על הפנסים החדשים שלכם , למה לבזבז כסף על פנסים חדשים כאשר פנסי הרכב שלך יכולים להיות! לשאלות והתייעצות עם מקצוען צרו קשר עכשיו! יגאל : 054-4877-107 .

להלן אנימציה הממחישה את תוצאות העבודה: 

 

חידוש פנסים לרכב אנימציה
חידוש פנסים לרכב אנימציה